StereoPhoto Maker

3D ve Çift Boyutlu Resim Düzenleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.25 MB
  • Version 4.52
  • Dil İngilizce
  • Firma Masuji SUTO
StereoPhoto Maker  web tasarımında işiyle uğraşan tasarımcıların geri çeviremeyecekleri uygulama örneklerinden biri olan program resim ve fotoğraflarınızda stereo modunu düzenlemenizi ve görünümlerini değiştirirken her iki imaj dosyasında farklı işlemler

StereoPhoto Maker  web tasarımında işiyle uğraşan tasarımcıların geri çeviremeyecekleri uygulama örneklerinden biri olan program resim ve fotoğraflarınızda stereo modunu düzenlemenizi ve görünümlerini değiştirirken her iki imaj dosyasında farklı işlemler yapabilmenize ve karşılaştırma yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

StereoPhoto Maker basit kullanımı ile uygulamanın tasarım amacı fonsiyonalite üzerine odaklandığından her özelliğine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uygulama ile elinizde bulunan her iki resmide aynı boyutlara getirebilme işlemler sırasında resim boyutunu aynı görünümde tutarak detayları gözden kaçırmanızı engellemektedir. StereoPhoto Maker ile resimleri stereoskopik 3D özelliği ile resimler 3D olarak inceleyebileceğiniz gibi basit resim döndürme, renk ve parlaklık, detaylarında değişiklik yapabilmenize olanak sağlayan özelliklerde bulunmaktadır. 

StereoPhoto Maker ile resimlerinizi farklı boyutlarda görüntüleyebilmenize olanak sağlayarak resimlerinizi bir küre üzerine yerleştirebilirsiniz. Oldukça ilginç ve etkileyici özelliklere sahip olan StereoPhoto Maker uygulamasını web tasarımıyla uğraşanlara güvenle tavsiye edebiliriz.

 

StereoPhoto Maker indir